Lauridsen plastkegle til 600 mm opføringsrør

Lauridsen plastkegle er designet til 600 mm opføringsrør og er fremstillet af genbrugsplast. Med en højde på 210 mm passer den perfekt med karm og dæksel. Det robuste design sikrer en holdbar løsning til dit afløbssystem.

Lauridsen plastkegle til 600 mm opføringsrør koster lige nu 557 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 555 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 555 kr (30. marts 2026) og 557 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 557 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Lauridsen 600 mm kegle uden fals, genbrugsplast, 40 t
557 kr
+ 99 kr fragt
Total: 656 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Lauridsen kegle 600mm. Genbrugsplast. Højde 200mm
566 kr
+ 79 kr fragt
Total: 645 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Lauridsen plastkegle til 600 mm opføringsrør
599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Lauridsen kegle til opføringsrør på 600 mm, i plast
765 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.264 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Lauridsen plast kegle til 600 mm opføringsrør
769 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauridsen
Kategori: Rørpakninger