Laufen Rigo

Laufen Rigo toiletsæde i matsort er udstyret med Soft Close og Quick-Release funktioner. Det giver en komfortabel og lydløs lukning samt nem aftagning, hvilket gør rengøringen lettere. Det moderne design i matsort passer til mange badeværelser og tilfører et stilrent udtryk.

Laufen Rigo koster lige nu 807 kr. En stigning på 15,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 698 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 698 kr (31. maj 2026) og 807 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 807 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen Rigo toiletsde, Soft Close, Quick-Release, matsort
807 kr
+ 39 kr fragt
Total: 846 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Rigo toiletbræt, soft close, aftagelig, mat sort
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Rigo Toiletsæde Med Soft Close Matsort
843 kr
+ 64 kr fragt
Total: 907 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Rigo toiletbræt, soft close, aftagelig, mat sort
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Rigo toiletsæde, soft close, aftagelig, mat sort
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Laufen