Laufen Pro Væghængt Toilet

Laufen Pro væghængt toilet kombinerer minimalistisk design med praktisk funktionalitet. Den åbne skyllerende og rengøringsvenlig LCC glasur sikrer nem vedligeholdelse, mens det smukt integrerede design skaber et stilfuldt badeværelsesmiljø.

Laufen Pro Væghængt Toilet koster lige nu 2.043 kr. En stigning på 12,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.820 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.820 kr (21. april 2026) og 2.043 kr (23. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.043 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LAUFEN PRO hængeskål rimless, hvid LCC
2.043 kr
+ fri fragt
Total: 2.043 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen Pro hngeskl, Rimless, LCC glasur, 530x360 mm, Hvid
2.145 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Pro væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Pro væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Pro væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Laufen Pro hængeskål LCC, Åben skyllerende 53cm, boltafstand 180 mm
2.974 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.053 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter