Laufen Pro Slim Toiletsæde

4.2 (68 anmeldelser)

Laufen Pro Slim toiletsæde kombinerer funktionalitet og stilfuldt design. Med soft close og quick release er det nemt at bruge og rengøre. Passer perfekt til Laufen Pro hængeskåle og bringer elegance til dit badeværelse.

Laufen Pro Slim Toiletsæde koster lige nu 459 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 452 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 452 kr (23. juni 2026) og 569 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 459 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ultrashop favicon
Ultrashop
Laufen Pro Toilet Sæde
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LAUFEN PRO toiletsæde slim quick release og soft close, hvid
508 kr
+ 39 kr fragt
Total: 547 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Pro Slim toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen Pro Toiletsde, slim med Softclose & Quickrelease, hvid
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Pro Slim toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pro Hvid Toiletsæde Slim Soft Close & Qr
641 kr
+ 64 kr fragt
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Pro Slim toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Laufen pro toiletsæde model slim, hvid, plast, soft close
680 kr
+ 89 kr fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Laufen Pro slim toiletsæde med Softclose og Quick release. Hvid
783 kr
+ 79 kr fragt
Total: 862 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toilet- og bidetsæder
type: Toilet