Laufen Pro Slim Toiletsæde

Laufen Pro Slim toiletsæde er designet til din komfort og nem rengøring. Det ekstra slanke sæde i hård plast er udstyret med Quick-release, så du hurtigt kan fjerne det ved rengøring. Perfekt til både væghængte og gulvstående Laufen Pro toiletter.

Laufen Pro Slim Toiletsæde koster lige nu 588 kr. En stigning på 29,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 455 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 455 kr (21. april 2026) og 588 kr (23. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 588 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Pro Slim toiletsæde, aftagelig, hvid
588 kr
+ 39 kr fragt
Total: 627 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Pro Slim toiletbræt, aftagelig, hvid
588 kr
+ 39 kr fragt
Total: 627 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Pro Slim toiletbræt, aftagelig, hvid
588 kr
+ 39 kr fragt
Total: 627 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen Pro Toiletsde, slim med Quickrelease, hvid.
662 kr
+ 39 kr fragt
Total: 701 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Laufen Pro slim toiletsæde med Quick release. Hvid
666 kr
+ 79 kr fragt
Total: 745 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Laufen Pro slim toiletsæde med Quick release. Hvid
1.001 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.030 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 15.1%

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toilet- og bidetsæder