Laufen Pro Rimless væghængt toilet

Laufen Pro Rimless væghængt toilet kombinerer moderne design med praktiske funktioner. Uden skyllekant for nem rengøring og med et blidt lukkende softclose sæde. Ideel til ethvert stilfuldt badeværelse, hvor hygiejne og æstetik er i fokus.

Laufen Pro Rimless væghængt toilet koster lige nu 2.274 kr. En stigning på 14,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.994 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.994 kr (21. april 2026) og 2.274 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.274 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen Pro Rimless vghngt toilet inkl. sde med SC & QR.
2.274 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.373 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Pro væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Pro væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LAUFEN PRO rimless hængeskål inkl. slim sæde med softclose
2.646 kr
+ fri fragt
Total: 2.646 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Pro væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
2.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Laufen Pro Rimless sampak 53 cm sæde med softclose & quick release. Skjult montering
2.891 kr
+ 165 kr fragt
Total: 3.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Laufen Pro Rimless sampak 53 cm + sæde med softclose & quick release. Skjult montering
3.368 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.447 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter