Laufen Pro-N toiletsæde

Oplev det elegante Laufen Pro-N toiletsæde, designet af den finske designer Antti Ylisassis. Dette hvid topmonteret sæde byder på soft close funktion, der sikrer en stille lukning hver gang. Med sine rene linjer passer det perfekt ind i ethvert moderne badeværelse.

Laufen Pro-N toiletsæde koster lige nu 599 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 575 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 575 kr (09. april 2026) og 599 kr (06. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen Pro N Toiletsde med Softclose, topmonteret, hvid.
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LAUFEN PRO N back-to-wall toiletsæde soft close
612 kr
+ 39 kr fragt
Total: 651 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Pro N toiletbræt, soft close, hvid
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Pro N toiletbræt, soft close, hvid
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Laufen pro-n toiletsæde med softclose, back to wall, topmonteret, hvid
749 kr
+ 79 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Pro N toiletsæde, soft close, hvid
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toilet- og bidetsæder