Laufen Pro-N Toiletsæde

Laufen Pro-N toiletsædet kombinerer skandinavisk elegance med funktionalitet. Med soft close funktion undgår du smæklid og det passer perfekt til Laufen Pro N toiletter, undtagen Back To Wall modeller.

Laufen Pro-N Toiletsæde koster lige nu 558 kr. En stigning på 11,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 500 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 500 kr (21. april 2026) og 558 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 558 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen Pro N Toiletsde med Softclose, hvid
558 kr
+ 39 kr fragt
Total: 597 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Pro N toiletbræt, soft close, hvid
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Pro N toiletbræt, soft close, hvid
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Pro N toiletsæde, soft close, hvid
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Laufen Pro toiletsæde i hårdt plast med soft-close
665 kr
+ 89 kr fragt
Total: 754 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pro-N Hvid Toiletsæde Soft Close
690 kr
+ 64 kr fragt
Total: 754 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Laufen pro-n toiletsæde med softclose. Hvid
730 kr
+ 79 kr fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toilet- og bidetsæder