Laufen Pro-N Hængeskål

Laufen Pro-N hængeskålen kombinerer moderne design og funktionalitet med en rengøringsvenlig Clean Coat overflade. Dens kompakte, væghængte form giver let vedligeholdelse og stilrent udtryk i ethvert badeværelse. Med universel boltafstand på 180 til 230 mm er installationen enkel og fleksibel.

Laufen Pro-N Hængeskål koster lige nu 817 kr. En stigning på 16,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 704 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 704 kr (21. april 2026) og 818 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 817 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen Pro N vghngt hngeskl, hvid, LCC
817 kr
+ 99 kr fragt
Total: 916 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Pro N væghængt toilet, rengøringsvenligt, hvid
819 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LAUFEN PRO N hængeskål, hvid LCC
878 kr
+ 39 kr fragt
Total: 917 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Laufen pro-n hængeskål LCC 50cm, boltafstand 180-230mm
1.063 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.142 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Pro N væghængt toilet, rengøringsvenligt, hvid
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Pro N væghængt toilet, rengøringsvenligt, hvid
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.5%

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter