Laufen Pro-N Hængeskål

Laufen Pro-N væghængt toilet kombinerer elegant skandinavisk design med funktionalitet. Det er udstyret med en standard glasur og en universel boltafstand på 180-230 mm, hvilket gør det nemt at montere i enhver moderne badeværelsesindretning.

Laufen Pro-N Hængeskål koster lige nu 564 kr. En stigning på 18,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 474 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 474 kr (21. april 2026) og 564 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 564 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen Pro N vghngt hngeskl, hvid
564 kr
+ 99 kr fragt
Total: 663 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LAUFEN PRO N hængeskål 50 cm
572 kr
+ 39 kr fragt
Total: 611 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Pro N væghængt toilet, hvid
579 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.078 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Pro N væghængt toilet, hvid
589 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.088 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Laufen pro-n hængeskål 50cm, boltafstand 180-230mm
592 kr
+ 78 kr fragt
Total: 670 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pro-N Hængeskål
602 kr
+ 64 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Laufen pro-n væghængt toilet, 50CM
648 kr
+ 165 kr fragt
Total: 813 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Pro N væghængt toilet, hvid
689 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Laufen pro-n hængeskål 50cm, boltafstand 180-230mm
756 kr
+ 79 kr fragt
Total: 835 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter