Laufen Pro-N håndvask 60x42 cm

Laufen Pro-N håndvask er en elegant løsning til badeværelset. Med målene 60x42 cm passer den perfekt til både små og store rum. Den er designet med en central hanehul og overløb, hvilket gør den både praktisk og funktionel. Designet af Antti Ylisassis sikrer et tidløst udtryk, der forener stil og holdbarhed.

Laufen Pro-N håndvask 60x42 cm koster lige nu 585 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 578 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 578 kr (18. april 2026) og 596 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 585 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen Pro N hndvask, 600 x 420 mm, hvid, med hanehul
585 kr
+ 99 kr fragt
Total: 684 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Pro N håndvask, 60x42 cm, hvid
619 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Pro N håndvask, 60x42 cm, hvid
659 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.158 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pro-N Håndvask 60 X 42 Cm
660 kr
+ 64 kr fragt
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Pro N håndvask, 60x42 cm, hvid
789 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Laufen pro-n vask 600x420 mm t/bæringer & bolt, hvid
798 kr
+ 79 kr fragt
Total: 877 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Badeværelsesvaske