Laufen Pro-N Håndvask 56x42 cm

Laufen Pro-N håndvask tilbyder et elegant og funktionelt design med bløde linjer og en centreret kumme. Denne alsidige håndvask passer perfekt til enhver indretningsstil og giver god afsætningsplads til daglige toiletartikler. Montering kan ske via bæringer eller bolte, hvilket sikrer fleksibilitet og stabilitet i installationen.

Laufen Pro-N Håndvask 56x42 cm koster lige nu 536 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 518 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 518 kr (13. juni 2026) og 536 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 536 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen Pro N Hndvask, 560 x 420 mm, hanehul, hvid
536 kr
+ 99 kr fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Pro N håndvask, 56x42 cm, hvid
559 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Pro N håndvask, 56x42 cm, hvid
569 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.068 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Laufen Pro N vask 56 x 42 cm
575 kr
+ 89 kr fragt
Total: 664 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pro-N Håndvask 56 X 42 Cm
593 kr
+ 64 kr fragt
Total: 657 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Laufen pro-n vask 560x420 mm t/bæringer & bolt, hvid
615 kr
+ 78 kr fragt
Total: 693 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Pro N håndvask, 56x42 cm, hvid
639 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Laufen pro-n vask 560x420 mm t/bæringer & bolt, hvid
731 kr
+ 79 kr fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Badeværelsesvaske