Laufen Pro N håndvask 50x36 cm

Laufen Pro N håndvask 50x36 cm har et centralt hanehul og kan monteres på enten 195 mm bæringer eller ved boltemontering. En praktisk løsning til badeværelset, hvor funktionalitet og enkel montering er i fokus.

Laufen Pro N håndvask 50x36 cm koster lige nu 505 kr. En stigning på 11,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 455 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 455 kr (03. juni 2026) og 529 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 505 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen Pro N Hndvask, 500 x 360 mm, med Hanehul Hvid
505 kr
+ 99 kr fragt
Total: 604 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Pro N håndvask, 50x36 cm, hvid
529 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Pro N håndvask, 50x36 cm, hvid
569 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.068 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pro-N Håndvask 50 X 36 Cm
577 kr
+ 64 kr fragt
Total: 641 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Pro N håndvask, 50x36 cm, hvid
619 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Laufen pro-n vask 500x360 mm, t/bæringer & boltmontering, hvid
710 kr
+ 79 kr fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Badeværelsesvaske