Laufen Pro Håndvask 36x25 cm

Laufen Pro håndvask på 36x25 cm er det perfekte valg til små badeværelser. Med sit kompakte og elegante design tilbyder den både funktionalitet og stil. Det integrerede overløb og hanehul sikrer nem installation og praktisk brug.

Laufen Pro Håndvask 36x25 cm koster lige nu 516 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 503 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 503 kr (03. juni 2026) og 516 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 516 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen Pro hndvask, 360 x 250 mm, hvid
516 kr
+ 89 kr fragt
Total: 605 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pro Håndvask 36 X 25 Cm
550 kr
+ 64 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Laufen pro vask 360x250 mm, t/bolt, hvid
551 kr
+ 78 kr fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Pro håndvask, 36x25 cm, hvid
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Pro håndvask, 36x25 cm, hvid
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Pro håndvask, 36x25 cm, hvid
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Laufen pro vask 360x250 mm, t/bolt, hvid
805 kr
+ 79 kr fragt
Total: 884 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.6%

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Badeværelsesvaske