Laufen Lua Slim toiletsæde

Laufen Lua Slim toiletsæde kombinerer stilrent design med praktisk funktionalitet. Designet af Toan Nguyen, byder det på geometriske linjer og en aftagelig soft close-mekanisme, der sikrer både æstetisk værdi og komfort i dit badeværelse.

Laufen Lua Slim toiletsæde koster lige nu 516 kr. En stigning på 14,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 449 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 449 kr (21. april 2026) og 516 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 516 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen LUA toiletsde, slim design, quickrelease & softclose, hvid
516 kr
+ 39 kr fragt
Total: 555 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Lua Slim toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Lua Slim toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Laufen Lua toiletsæde med quickrelease & softclose i slim design, topmonteret, hvid
570 kr
+ 78 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Lua Toiletsæde Soft Close
572 kr
+ 64 kr fragt
Total: 636 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Lua Slim toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Laufen Lua toiletsæde med quickrelease & softclose i slim design, topmonteret, hvid
651 kr
+ 79 kr fragt
Total: 730 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.4%

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter og bideter