Laufen Kompas Pro N Toiletsæde

Laufen Kompas Pro N toiletsædet kombinerer nordisk design og funktionalitet med Soft Close og Quick Release funktioner. Det passer perfekt til både Kompas og Pro N toiletmodeller, hvilket gør det til en ideel løsning for dem, der søger elegance og bekvemmelighed på badeværelset.

Laufen Kompas Pro N Toiletsæde koster lige nu 404 kr. En stigning på 12,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 359 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 359 kr (21. april 2026) og 404 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 404 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LAUFEN KOMPAS toiletsæde soft close , hvid
404 kr
+ 39 kr fragt
Total: 443 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Pro N/Kompas toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Pro N/Kompas toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen Kompas & Pro N toiletsde med softclose og quick release, hvid
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kompas Pro N Hvid Toiletsæde Soft Close
481 kr
+ 64 kr fragt
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Laufen Kompas toiletsæde med quick-release og softclose hvid
500 kr
+ 89 kr fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Laufen Kompas & Pro N toiletsæde med softclose og quick release, hvid
579 kr
+ 79 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Laufen Kompas & Pro N toiletsæde med softclose og quick release, hvid
582 kr
+ 78 kr fragt
Total: 660 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Pro N/Kompas toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toilet- og bidetsæder