Laufen Base underskab

Laufen Base underskab er en stilfuld og funktionel løsning til dit badeværelse. Med sine to skuffer tilbyder det rigelig opbevaringsplads, mens det hvide, minimalistiske design passer perfekt ind i moderne hjem. Den schweiziske kvalitet sikrer både holdbarhed og et tidløst look.

Laufen Base underskab koster lige nu 2.879 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.820 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.820 kr (03. juni 2026) og 3.299 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.879 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen Base underskab 58,5x39, hvid
2.879 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen Base underskab 58,5x39, med skuffer, hvid
3.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen Base underskab 58,5x39 cm, hvid
3.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVSfittings.dk favicon
VVSfittings.dk
Laufen Base underskab med 2 skuffer 583x391 mm. Mat hvid
4.344 kr
+ 64 kr fragt
Total: 4.408 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LAUFEN BASE underskab mat hvid 585 x 525 x 390 mm
4.441 kr
+ fri fragt
Total: 4.441 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.7%

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Badeværelsesborde