Laufen Back-To-Wall Afløbsbøjning

Laufen Back-To-Wall afløbsbøjning er designet til perfekt pasform mellem gulvafløb og væg ved Laufen Pro toiletter. Med en justerbar afstand på 7-22 cm sikrer den en tæt og sikker installation. Ideel til moderne badeværelser med Back-To-Wall toiletter.

Laufen Back-To-Wall Afløbsbøjning koster lige nu 399 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 379 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 379 kr (30. maj 2026) og 399 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Laufen klosettilslutning, back-to-wall, 7-22 cm
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LAUFEN Laufen back-to-wall afløbsbøjning 7-22 cm
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Laufen Back To Wall aflbsbjning til toilet med P-ls, 7-16 cm fra vg til aflb
417 kr
+ 39 kr fragt
Total: 456 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Laufen klosettilslutning, back-to-wall, 7-22 cm
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Laufen klosettilslutning, back-to-wall, 7-22 cm
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Laufen afløbsbøjning 7-22cm back to wall afløbsbøjning
482 kr
+ 78 kr fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Laufen afløbsbøjning 7-22cm back to wall afløbsbøjning
511 kr
+ 79 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.5%

Specifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter og bideter