LAPP Type 2 Charging Cable

Bedste pris
Stabil pris
1.189kr
1.399 krSPAR 15%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

LAPP Type 2 Charging Cable er et opladningskabel til el- og hybridbiler med Type 2-tilslutning. Kablet understøtter opladning op til 22 kW og har en længde på 5 meter, hvilket gør det nemt at forbinde bilen til ladestation, ladestander eller wallbox både hjemme og på farten. Det orange kabel er velegnet til daglig opladning af din bil.

LAPP Type 2 Charging Cable koster lige nu 1.189 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 49 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.189 kr (09. maj 2026) og 1.189 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.189 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Type 2 opladningskabel til elbil 22 kW 5 m
1.189 kr
Total: 1.189 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LAPP Type 2 Charging Cable, up to 22 kW, 5 m, orange
1.342 kr
+ fri fragt
Total: 1.342 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 5 m, orange 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning
1.356 kr
Total: 1.356 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lapp Mobility Type 2 Ladekabel Op Til 22 Kw 5 M Orange
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lapp
Kategori: Strømsystemer og elektriske systemer til motorkøretøjer