Lapp Mobility Type 2 Ladekabel 3 m

Lapp Mobility Type 2 ladekabel på 3 meter er velegnet til opladning af el- og hybridbiler med Type 2-tilslutning. Kablet understøtter op til 22 kW og er designet til brug med ladestationer, wallboxe og ladestandere. Den orange farve gør det let at identificere, og det er praktisk til både hjemmeopladning og opladning på farten.

Lapp Mobility Type 2 Ladekabel 3 m koster lige nu 1.091 kr. En stigning på 0,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.082 kr. Vores prishistorik bygger på 63 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.082 kr (09. maj 2026) og 1.091 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.091 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lapp Mobility Type 2 Ladekabel Op Til 22 Kw 3 M Orange
1.091 kr
Total: 1.091 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Type 2 opladningskabel til elbil 22 kW 3 m
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 3 m, orange 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning
1.130 kr
Total: 1.130 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LAPP Type 2 Charging Cable, up to 22 kW, 3 m, orange
1.186 kr
+ fri fragt
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lapp Mobility Type 2 Ladekabel Op Til 22 Kw 3 M Orange
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LAPP MOBILITY
Kategori: Strømsystemer og elektriske systemer til motorkøretøjer