Lancome Rénergie Multi Lift Day Cream

Lancome Rénergie Multi Lift Day Cream er en luksuriøs dagcreme, der opstrammer og udglatter huden. Med SPF 15 beskytter cremen mod solens skadelige stråler, mens den mindsker synlige linjer og rynker. Velegnet til alle hudtyper, efterlader den huden fast og ungdommelig.

Lancome Rénergie Multi Lift Day Cream koster lige nu 637 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 592 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 592 kr (30. april 2026) og 666 kr (20. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 637 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome Renergie Multi-Lift SPF 15 All Skintypes 50 ml
637 kr
+ fri fragt
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lancôme Renergie Multi-Lift Creme
666 kr
+ 39 kr fragt
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lancome Renergie Multi-Lift Redefining Lifting Cream SPF15 50 ml All Skin Types
705 kr
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lancôme Rénergie Multi Lift Day Cream SPF15 All Skin Types 50 ml
796 kr
Total: 796 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lancôme Rénergie Multi-lift Cream Spf 15 50 Ml
800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Lancome Rénergie Multi Lift Day Cream 50 ml
875 kr
+ fri fragt
Total: 875 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: lancome
Kategori: Lotion og fugtighedscreme