Lancôme Rénergie C.R.x. Triple Serum

4.7 (4 anmeldelser)

Lancôme Rénergie C.R.x. Triple Serum tilbyder en avanceret hudplejeoplevelse ved at kombinere tre kraftfulde serum i én trippeldose. Med fokus på fornyelse og pleje hjælper serummet med at forbedre hudens tekstur og udseende, takket være indholdet af retinol. Ideelt til dem, der ønsker en mere strålende og glat hud.

Lancôme Rénergie C.R.x. Triple Serum koster lige nu 1.085 kr. En stigning på 33,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 814 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 814 kr (16. april 2026) og 1.085 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.085 kr hos Cocopanda DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lancôme Rénergie C.R.x. Triple Serum 50ml
1.085 kr
Total: 1.085 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome Renergie C.R.x. Retionol Triple Serum 50 ml
1.087 kr
+ fri fragt
Total: 1.087 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lancôme Rénergie C.r.x. Triple Serum Retinol
1.100 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.140 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Lancome Renergie C.R.x. Trible Serum Retinol 50 ml
1.250 kr
+ fri fragt
Total: 1.250 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: lancôme
Kategori: Lotion og fugtighedscreme