Lancôme Ô Zenith Eau de Toilette 100 ml

4.7 (215 anmeldelser)

Lancôme Ô Zenith Eau de Toilette 100 ml er en duft, der kombinerer blomster- og frugtnoter for at løfte humøret. Inspireret af solen og markerne i Grasse, er denne eau de toilette skabt med ingredienser fra Le Domaine de la Rose, plejet under middelhavssolen. En duftoplevelse, der forener glæde og følelser.

Lancôme Ô Zenith Eau de Toilette 100 ml koster lige nu 540 kr. En stigning på 18,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 455 kr. Vores prishistorik bygger på 53 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 455 kr (09. maj 2026) og 565 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 540 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome Les O Zenith EDT 100 ml
540 kr
+ fri fragt
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lancôme Les Ô Ô Zenith Eau De Toilette 100ml
582 kr
Total: 582 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Lancome - Ô Zenith Eau de Toilette - 100 ml
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: lancome
Kategori: Parfume og eau de cologne