Lancôme Nutrix Rich Face Cream 125 ml

4.7 (2 anmeldelser)

Lancôme Nutrix Rich Face Cream er en luksuriøs ansigtscreme designet til meget tør og sensitiv hud. Den beroliger og nærer huden med sin rige sammensætning, der inkluderer honningekstrakter og beroligende ingredienser. Perfekt til daglig brug for at lindre hudstramhed og ubehag, og opretholde en blød og smidig hud.

Lancôme Nutrix Rich Face Cream 125 ml koster lige nu 422 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 408 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 408 kr (17. marts 2026) og 462 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 422 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome Nutrix Nourishing And Soothing Rich Cream 125 ml
422 kr
+ fri fragt
Total: 422 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lancôme Nutrix Nourishing And Soothing Rich Cream 125ml
454 kr
+ 39 kr fragt
Total: 493 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lancome Nutrix Nourishing And Soothing Rich Cream 125 ml Very Dry, Sensitive Or Uncomfortable Skin
569 kr
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Lancôme Nutrix Visage Face Cream 125 ml
610 kr
+ fri fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.1%

Specifikationer

Mærke: lancome
Kategori: Hudpleje