Lancôme Nutrix Classic Visage 50 ml

Lancôme Nutrix Classic Visage er en dybdegående nærende ansigtscreme, der er ideel til meget tør og sensitiv hud. Med sine rige ingredienser lindrer den øjeblikkeligt ubehag og irritation, samtidig med at den hydraterer huden intensivt. Perfekt til daglig brug for en blødere og mere komfortabel hud.

Lancôme Nutrix Classic Visage 50 ml koster lige nu 206 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 198 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 198 kr (16. april 2026) og 240 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 206 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lancôme Nutrix Reparatrice Creme Riche 50 ml
206 kr
+ 39 kr fragt
Total: 245 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lancome Nutrix Nourishing And Soothing Rich Cream 50 ml Very Dry, Sensitive or Uncomfortable Skin
240 kr
Total: 240 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome Nutrix Nourishing And Soothing Rich Cream 50 ml
396 kr
+ 39 kr fragt
Total: 435 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Lancome Nutrix Rich Face Cream 50 ml
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lancôme Nutrix Classic Visage 50 ml
400 kr
Total: 400 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.0%

Specifikationer

Mærke: lancôme
Kategori: Hudpleje