Lancome Miracle EDP 50 ml

4.7 (13 anmeldelser)

Oplev Lancôme Miracle, en lysende og feminin blomsterduft, der kombinerer friske noter af litchi og fresia med et hjerte af magnolia og jasmin. Denne parfume fejrer skønheden i hverdagens øjeblikke og efterlader en skøn duft på huden.

Lancome Miracle EDP 50 ml koster lige nu 389 kr. En stigning på 9,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 356 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 356 kr (24. marts 2026) og 459 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 389 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lancôme Miracle EDP 50 ml
389 kr
+ 39 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Lancome Miracle Eau de Parfum 50 ml
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome Miracle EDP 50 ml
632 kr
+ fri fragt
Total: 632 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lancôme Miracle Eau De Parfum 50 ml
707 kr
Total: 707 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Lancome Miracle Eau De Parfum 50 ml
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: lancome
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum