Lancome Miracle Eau de Parfum 100 ml

4.7 (13 anmeldelser)

Lancome Miracle Eau de Parfum til kvinder er en lysende og naturlig duft, der kombinerer friske noter af litchi og fresia med et hjerte af magnolia og jasmin. Denne elegante parfume er perfekt til både hverdag og særlige anledninger.

Lancome Miracle Eau de Parfum 100 ml koster lige nu 649 kr. En stigning på 23,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 526 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 526 kr (09. juni 2026) og 695 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 649 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Lancôme Miracle Eau de Parfum 100 ml dameparfume
649 kr
+ 79 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lancôme Miracle EDP 100 ml
651 kr
+ 39 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Lancome Miracle Eau de Parfum 100 ml
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome Miracle EDP 100 ml
888 kr
+ fri fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lancôme Miracle Eau De Parfum 100 ml
933 kr
Total: 933 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Lancome Miracle Eau De Parfum 100 ml
1.110 kr
+ fri fragt
Total: 1.110 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 23.4%

Specifikationer

Mærke: lancome
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum