Lancôme Les Ô Over The Top

Bedste pris
Stabil pris
451kr
595 krSPAR 24%
hos NiceHair.dk
På lagerFri fragtLaveste

Lancôme Les Ô Over The Top Eau de Toilette er en energisk blomster- og grøn duft, der giver en følelse af frihed og modig energi. Duften er skabt med ingredienser fra solrige marker i Le Domaine de la Rose, omhyggeligt plejet under middelhavssolen i hjertet af Grasse. Perfekt til dig, der ønsker en frisk og livlig duftoplevelse.

Lancôme Les Ô Over The Top koster lige nu 451 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 565 kr. Vores prishistorik bygger på 48 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 451 kr (25. juni 2026) og 565 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 451 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome Les O Over The Top EDT 100 ml
451 kr
+ fri fragt
Total: 451 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lancôme Les Ô Ôver The Pop Eau De Toilette 100ml
582 kr
Total: 582 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Lancome - Les Ô Over The Top Eau de Toilette - 100 ml
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: lancome
Kategori: Parfume og eau de cologne