Lancome La Vie Est Belle L'Elixir Eau De Parfum 50 ml

Oplev den fortryllende duft af Lancome La Vie Est Belle L'Elixir Eau de Parfum. Denne sensuelle duft kombinerer lyse noter af pære og solbær med et hjerte af jasmin og appelsinblomst, der efterlader en varig, forførende aura. Perfekt til kvinden, der ønsker at udstråle moderne elegance.

Lancome La Vie Est Belle L'Elixir Eau De Parfum 50 ml koster lige nu 672 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 651 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 651 kr (12. april 2026) og 673 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 672 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lancôme La Vie Est Belle LElixir EDP 50ml
672 kr
+ 39 kr fragt
Total: 711 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome La Vie Est Belle LElixir EDP Refillable 50 ml
731 kr
+ fri fragt
Total: 731 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Lancome La Vie Est Belle LElixir 50 ml
795 kr
+ fri fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lancôme La Vie Est Belle LELIXIR Eau De Parfum 50ml
850 kr
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lancome La Vie Est Belle Elixir Edp Spray 50 ml Refillable
865 kr
Total: 865 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Lancome La Vie Est Belle L´Elixir Eau De Parfum 50 ml
950 kr
+ fri fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: lancome
Kategori: Parfume og eau de cologne