Lancôme La Vie Est Belle L'Elixir Eau De Parfum 30 ml

Bedste pris
Stabil pris
448kr
660 krSPAR 32%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Lancôme La Vie Est Belle L'Elixir er en raffineret og intens parfume, der fremhæver din indre glød og elegance. Med sin rige sammensætning af blomster- og frugtnoter, skaber denne parfume en dyb og varig duftoplevelse, der understreger din unikke stil. Ideel til både dag- og aftenbrug.

Lancôme La Vie Est Belle L'Elixir Eau De Parfum 30 ml koster lige nu 448 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 492 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 448 kr (14. juli 2026) og 492 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 448 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lancôme La Vie Est Belle Elixir Edp Spray
448 kr
+ 39 kr fragt
Total: 487 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lancome La Vie Est Belle Elixir Edp Spray 30 ml
492 kr
Total: 492 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome La Vie Est Belle LElixir EDP Refillable 30 ml
556 kr
+ fri fragt
Total: 556 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Lancome La Vie Est Belle LElixir 30 ml
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lancôme La Vie Est Belle LELIXIR Eau De Parfum 30ml
622 kr
Total: 622 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Lancome La Vie Est Belle L´Elixir Eau De Parfum 30 ml
660 kr
+ fri fragt
Total: 660 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: lancome
Kategori: Parfume og eau de cologne