Lancôme La Vie Est Belle L'Elixir Eau De Parfum 100ml

4.7 (13 anmeldelser)

Lancôme La Vie Est Belle L'Elixir Eau De Parfum tilbyder en forførende og moderne duftoplevelse. Denne parfume er skabt til kvinder, der ønsker at udtrykke glæde og selvtillid i hverdagen.

Lancôme La Vie Est Belle L'Elixir Eau De Parfum 100ml koster lige nu 866 kr. En stigning på 17,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 738 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 738 kr (13. april 2026) og 866 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 866 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lancome La Vie Est Belle Elixir Edp Spray 100 ml Refillable
866 kr
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lancôme La Vie Est Belle LElixir EDP 100ml
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome La Vie Est Belle LElixir EDP Refillable 100 ml
1.136 kr
+ fri fragt
Total: 1.136 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lancôme La Vie Est Belle LELIXIR Eau De Parfum 100ml
1.233 kr
Total: 1.233 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: lancôme
Kategori: Parfume og eau de cologne