Lancôme La Vie Est Belle Iris Absolu

4.7 (6 anmeldelser)
Lancôme La Vie Est Belle Iris Absolu
Bedste pris
Stabil pris
424kr
760 krSPAR 44%
hos NiceHair.dk
På lagerFri fragtLaveste

Lancôme La Vie Est Belle Iris Absolu Eau de Parfum er en nyfortolkning af den ikoniske La Vie Est Belle-duft. Denne parfume i 50 ml flaske kombinerer en intensitet af iris, kendt som parfumens blå guld, med friske noter af grøn figen og en blomstrende duft af iris. Duften afrundes af delikat mandarin, sensuel jasmin og appelsinblomst, hvilket skaber en unik og indbydende aroma til dig, der ønsker elegance og skønhed.

Lancôme La Vie Est Belle Iris Absolu koster lige nu 424 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 30,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 611 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 424 kr (30. maj 2026) og 611 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 424 kr hos NiceHair.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome La Vie Est Belle Iris Absolu EDP 50 ml
424 kr
+ fri fragt
Total: 424 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lancôme La vie est Belle Iris Absolu EDP 50ml
601 kr
+ 39 kr fragt
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lancôme La Vie Est Belle Iris Absolu Eau De Parfum 50 ml
665 kr
Total: 665 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lancome La Vie Est Belle Iris Absolue Edp Spray 50 ml
760 kr
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: lancôme
Kategori: Parfume og eau de cologne