Lancôme Idôle Eau de Parfum Refill 100 ml

Lancôme Idôle Eau de Parfum Refill er til den miljøbevidste kvinde, der ønsker en ren, feminin duft. Genopfyld din flakon og oplev noter af rose, jasmin og moskus.

Lancôme Idôle Eau de Parfum Refill 100 ml koster lige nu 636 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 615 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 615 kr (17. marts 2026) og 695 kr (09. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 636 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome Idole EDP Refill 100 ml
636 kr
+ fri fragt
Total: 636 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Lancome Idole Eau de Parfum Refill 100 ml
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lancôme Idôle Eau De Parfum Refill 100ml
816 kr
Total: 816 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.5%

Specifikationer

Mærke: lancome
Kategori: Parfume og eau de cologne