Lancôme Idôle Aura Eau De Parfum 50 ml

Lancôme Idôle Aura Eau De Parfum er essensen af elegance og femininitet. Denne duft kombinerer livlige noter af rose og jasmin med et rigt hjerte af vanilje og patchouli, hvilket skaber en uforglemmelig oplevelse. Flaskens 50 ml størrelse gør den perfekt til både hverdag og specielle lejligheder.

Lancôme Idôle Aura Eau De Parfum 50 ml koster lige nu 590 kr. En stigning på 19,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 493 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 493 kr (07. april 2026) og 590 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 590 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lancôme Idôle Aura EDP 50ml
590 kr
+ 39 kr fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Lancome Idole Aura Eau De Parfum 50 ml
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Lancôme Idôle Aura Eau de Parfum 50ml Spray
1.122 kr
+ fri fragt
Total: 1.122 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 19.7%

Specifikationer

Mærke: lancome
Kategori: Parfume og eau de cologne