Lancome Hypnose Mascara Waterproof 01 Black

4.5 (6 anmeldelser)

Oplev intens volumen og perfekt adskilte vipper med Lancome Hypnose Waterproof Mascara. Den smudge-proof formel sikrer en holdbar og vandfast effekt, mens den buede børste præcist adskiller og belægger hver vippe for et dramatisk look.

Lancome Hypnose Mascara Waterproof 01 Black koster lige nu 195 kr. En stigning på 10,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 177 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 177 kr (27. maj 2026) og 195 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 195 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lancome Hypnose Waterproof Volume Mascara 6 gr #01 Noir Hypnotic
195 kr
Total: 195 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lancôme Hypnôse Waterproof Mascara No. 01 Noir Hypnotic
198 kr
+ 39 kr fragt
Total: 237 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome Hypnose Waterproof Mascara 6 ml 01 sort
221 kr
+ 39 kr fragt
Total: 260 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Lancome Hypnose Mascara Waterproof Black Noir 01 6 ml
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lancôme Hypnôse Mascara Waterproof 6ml
279 kr
Total: 279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
LANCOME HYPNÔSE MASCARA
295 kr
+ 39 kr fragt
Total: 334 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: lancome
Kategori: Makeup
farvefamilie: Sort
formel: Forlængende, Fyldiggørende, Krøllende
funktioner: Vandfast
størrelse: 5,2 g, 5,7 g