Lancôme Définicils Mascara 01 Noir

4.5 (17 anmeldelser)

Lancôme Définicils Mascara forlænger og adskiller dine vipper, skaber et naturligt defineret look. Den præcise børste sikrer en jævn påføring, der ikke klumper eller drysser, for smukt adskilte og smidige vipper hele dagen.

Lancôme Définicils Mascara 01 Noir koster lige nu 197 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 193 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 193 kr (15. marts 2026) og 217 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 197 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome Definicils Mascara 6.5 ml 01 sort
197 kr
+ 39 kr fragt
Total: 236 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lancôme Définicils Mascara No.01 Noir Infini
197 kr
+ 39 kr fragt
Total: 236 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lancome Definicils High Definition Mascara 6.5 ml #01 Noir Infini Length Separation
217 kr
Total: 217 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lancôme Definicils Mascara Black 6,5 Ml.
250 kr
+ 40 kr fragt
Total: 290 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Lancome Definicils Mascara 01 Noir Black
265 kr
+ 39 kr fragt
Total: 304 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lancôme Définicils Mascara #01 Noir Infini 6,5ml
277 kr
Total: 277 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Lancome Definicils Mascara 01 Sort
290 kr
+ 39 kr fragt
Total: 329 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Lancome Definicils Mascara Black 6,5ml
319 kr
Total: 319 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: lancome
Kategori: Makeup
farvefamilie: Sort
formel: Forlængende, Fyldiggørende
størrelse: 3,7 g, 6 g