Lancôme Advanced Génifique Night Cream 50 ml

4.7 (2 anmeldelser)

Lancôme Advanced Génifique Night Cream er en luksuriøs natcreme, der hjælper med at reparere hudens barriere og modvirke ældningstegn. Beriget med avanceret mikrobiom videnskab, fremmer denne creme en sund hudstruktur, mens du sover. Ideel til den moderne kvinde, der søger effektiv hudpleje.

Lancôme Advanced Génifique Night Cream 50 ml koster lige nu 586 kr. En stigning på 21,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 484 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 484 kr (27. maj 2026) og 586 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 586 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lancome Advanced Genifique Night Repairing Cream 50 ml Suitable For All Skin Types, Even Sensitive
586 kr
Total: 586 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lancôme Advanced Genifique Night Repairing Cream
602 kr
+ 39 kr fragt
Total: 641 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lancôme Génifique Night Cream 50 ml
702 kr
Total: 702 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lancôme Génifique Barrier Night Cream 50 Ml
720 kr
+ 40 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lancome Advanced Genifique Repairing Night Cream 50 ml
758 kr
+ fri fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Lancome Genifique Night Cream 50 ml
775 kr
+ fri fragt
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Hudpleje
ansigtsbehandlingstype: Nat
form: Creme
funktioner: Ikke-porestoppende
gavnlige egenskaber: Anti-age, Glowing Skin, Skin Elasticity