Lacoste Original Pour Femme EDP 100 ml

Bedste pris
Stabil pris
404kr
685 krSPAR 41%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Lacoste Original Pour Femme EDP 100 ml er en feminin Eau de Parfum med en elegant balance mellem friskhed, blomster og varme trænoter. Duften åbner med friske og saftige noter og udvikler sig til en frugtig og ravagtig karakter. Inspireret af sin maskuline modpart udstråler den spontan femininitet og får dig til at skille dig ud.

Lacoste Original Pour Femme EDP 100 ml koster lige nu 404 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 21,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 517 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 404 kr (07. juli 2026) og 517 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 404 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lacoste Original Pour Femme Eau de Parfum 100 ml
404 kr
+ 39 kr fragt
Total: 443 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lacoste Original Pour Femme Edp Pink
480 kr
+ 40 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lacoste Original Pour Femme EDP 100 ml
517 kr
+ fri fragt
Total: 517 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Lacoste - Original Her Eau de Parfum - 100 ml
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum 100ml
661 kr
Total: 661 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Lacoste Original Pour Femme EDP
685 kr
+ fri fragt
Total: 685 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: lacoste
Kategori: Parfume og eau de cologne