LaCie Rugged Mini 4TB

4.6 (2 anmeldelser)

LaCie Rugged Mini 4TB ekstern harddisk er designet til at modstå hverdagens udfordringer med sin stød- og vandafvisende konstruktion. Med 4TB kapacitet og USB 3.0-forbindelse tilbyder den hurtig overførsel og pålidelig lagring, perfekt til at sikre dine data på farten.

LaCie Rugged Mini 4TB koster lige nu 1.374 kr. En stigning på 15,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.195 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.195 kr (16. april 2026) og 1.374 kr (06. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.374 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lacie Rugged Mini Orange
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lacie Rugged Mini Orange
1.681 kr
Total: 1.681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LaCie Rugged Mini 4TB Ekstern Harddisk
2.020 kr
+ fri fragt
Total: 2.020 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Seagate LAC9000633 ekstern harddisk 4 TB Orange
2.399 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.468 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
LaCie Rugged Mini Harddisk 4TB USB 3.0
2.500 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.549 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
LACIE Rugged Mini External Hard
3.069 kr
+ fri fragt
Total: 3.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Harddiske