LaCie Mobile Drive Harddisk STLP2000400 2TB USB 3.2 Gen 1

LaCie Mobile Drive Harddisk STLP2000400 tilbyder 2 TB bærbar lagring, der frigør plads på din laptop og holder dine filer let tilgængelige. Med USB-C og USB 3.2 Gen 1 får du en stabil plug and play-forbindelse og pålidelige overførsler op til 130 Mbit/s. Det slanke aluminiumshus beskytter dine data og giver et professionelt udtryk. Kompatibel med både Mac og Windows, ideel til sikkerhedskopier, fotos og projekter.

LaCie Mobile Drive Harddisk STLP2000400 2TB USB 3.2 Gen 1 koster lige nu 1.349 kr. En stigning på 38,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 975 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 975 kr (13. maj 2026) og 1.349 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.349 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lacie Mobile Drive 2tb Sølv
1.349 kr
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LaCie Mobile Drive 2TB Ekstern Harddisk
1.357 kr
+ fri fragt
Total: 1.357 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Seagate LACIE MOBILE DRIVE 2 TB USB
1.829 kr
+ fri fragt
Total: 1.829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LaCie