Kyoto Vitrineskab

Bedste pris
Stabil pris
2.499kr
3.515 krSPAR 29%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

Kyoto vitrineskabet fra House Nordic er et smukt og funktionelt møbel, der tilbyder plads til dine yndlingsting. Med to låger i røgfarvet egefiner og sorte stålben passer det perfekt ind i både moderne og klassiske indretninger. Det elegante skab med ribbet mønster på lågerne tilføjer et stilfuldt touch til enhver stue eller spisestue.

Kyoto Vitrineskab koster lige nu 2.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.499 kr (28. marts 2026) og 2.499 kr (28. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.499 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC KYOTO VITRINSKAB 80
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Kyoto Vitrineskab, Mørk egefiner, 80x40x130cm
2.599 kr
+ fri fragt
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Kyoto skab, m. 2 låger og 3 hylder røgfarvet egefiner og sort stål
2.679 kr
+ fri fragt
Total: 2.679 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Kyoto Vitrineskab Vitrineskab, 2 Låger, Egefiner, Smoked, Sorte Metalben 80X40X130 Cm
3.462 kr
+ fri fragt
Total: 3.462 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Kyoto vitrineskab 2 låger egefiner
3.515 kr
Total: 3.515 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kinesiske skabe og kasser