Kyolic

Kyolic tabletter er det ideelle kosttilskud til dem, der ønsker at opretholde deres kolesterolniveau. Disse vegetabilske tabletter indeholder lagret hvidløg, som er kendt for sine sundhedsmæssige fordele. Hvidløget er dyrket uden sprøjtemidler, hvilket gør Kyolic til et rent naturprodukt. Tabletterne er lette at sluge og har ingen lugt eller smag.

Kyolic koster lige nu 193 kr. En stigning på 13,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 170 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 170 kr (30. april 2026) og 194 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 193 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Kyolic hvidløg 1 om dagen
193 kr
+ fri fragt
Total: 193 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Kyolic 1 om dagen 100+10 tab 110 tab Maxipharma
195 kr
+ 59 kr fragt
Total: 254 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Kyolic 1 om dagen 100+10 tab, 110tab.
208 kr
+ 35 kr fragt
Total: 242 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Kyolic 100 + 10 tabletter
225 kr
+ 34 kr fragt
Total: 259 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Kyolic 1 om dagen. 100 tabl. + 10 tabl. ekstra
250 kr
+ 39 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: God Pris