Kyocera TK-6115

4.5 (25 anmeldelser)

Kyocera TK-6115 er en original sort tonerpatron designet til ECOSYS M4125idn og M4132idn. Den leverer pålidelige sorte udskrifter og har et ISO-udbytte på 15.000 sider, hvilket reducerer nedetid i travle kontormiljøer. Keramiske rengøringsperler hjælper med at beskytte tromlen og forlænger dens levetid. Patronen er nem at installere og leveres i enkeltpakke for enkel lagerstyring.

Kyocera TK-6115 koster lige nu 736 kr. En stigning på 5,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 698 kr. Vores prishistorik bygger på 72 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 698 kr (02. juni 2026) og 769 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 736 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kyocera TK-6115 sort original
736 kr
+ 39 kr fragt
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Kyocera Sort Laser Toner
796 kr
+ 49 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kyocera TK-6115 toner cartridge 1
869 kr
+ fri fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Kyocera Kyocera TK-6115 Tonerkassette sort TK-6115 Modsvarer: N/A
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kyocera Toner Sort 70k Tk-6115 - M4125idn
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kyocera