Kyocera TK-5150M

Kyocera TK-5150M er en original magenta toner, der sikrer pålidelig farve- og udskriftsstabilitet. Med en kapacitet på 10.000 sider ved 5% dækning er den velegnet til større udskriftsopgaver og reducerer behovet for hyppige udskiftninger. Toneren er fremstillet til Kyocera ECOSYS M6035cidn, M6535cidn og P6035cdn printere og sikrer ensartet farvegengivelse fra første til sidste side.

Kyocera TK-5150M koster lige nu 1.250 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.175 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.175 kr (09. maj 2026) og 1.315 kr (09. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.250 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kyocera 1T02NSBNL0 / TK 5150M Magenta Toner
1.250 kr
+ fri fragt
Total: 1.250 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Kyocera TK-5150M Magenta Toner Original
1.272 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.321 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Kyocera Tonerkassette magenta 10.000 sider TK-5150M Modsvarer: N/A
2.115 kr
Total: 2.115 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kyocera Toner Magenta Tk-5150m 10k - M6535
2.494 kr
Total: 2.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kyocera Toner 1T02NSBNL0 TK-5150 Magenta
2.841 kr
Total: 2.841 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kyocera