Kyocera TK-5140C

Bedste pris
Stabil pris
810kr
1.556 krSPAR 48%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Kyocera TK-5140C er en original cyan tonerpatron, der sikrer ensartet farvegengivelse og pålidelig ydeevne. Den har et højt udbytte på op til 5.000 sider ved 5% dækning, hvilket reducerer behovet for hyppig udskiftning. Toneren er kompatibel med Kyocera ECOSYS M6030cdn, M6530cdn og P6130cdn printere. Som OEM-produkt fra Kyocera er den nem at udskifte og opbevare, og den giver korrekte indikationer på tonerstatus.

Kyocera TK-5140C koster lige nu 810 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 858 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 810 kr (09. maj 2026) og 858 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 810 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kyocera TK 5140C
810 kr
+ 39 kr fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Kyocera TK-5140C Cyan Toner Original
897 kr
+ 49 kr fragt
Total: 946 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kyocera Toner 1T02NRCNL0 TK-5140 Cyan
1.209 kr
Total: 1.209 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Kyocera Tonerkassette cyan 5.000 sider TK-5140C Modsvarer: N/A
1.215 kr
Total: 1.215 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Kyocera Toner Tk-5140c Cyan, 5000 Sider
1.428 kr
+ fri fragt
Total: 1.428 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kyocera Toner Cyan Tk-5140c 5k P6130
1.556 kr
Total: 1.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kyocera