Kryptonite Kryptolock 2 995

Bedste pris
Faldet 10.0%
449kr
739 krSPAR 39%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Kryptonite Kryptolock 2 995 er en robust og forsikringsgodkendt kædelås designet til optimal sikkerhed. Med sin holdbare, hærdede kædeled og integreret design er den ideel til at beskytte din cykel mod tyveri. Låsen måler 9,5mm x 95cm, hvilket giver fleksibilitet ved fastlåsning.

Kryptonite Kryptolock 2 995 koster lige nu 449 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 539 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 449 kr (15. juli 2026) og 539 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 449 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Kryptonite kædelås Kryptolok series 2 995 integreret kæde
449 kr
+ fri fragt
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dania Bikes favicon
Dania Bikes
Kryptolok 2 995 VF Kædelås
529 kr
+ fri fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Bikepack.dk favicon
Bikepack.dk
Kryptonite Kædelås Kryptolok 2 995 Kædelås 9.5mmx95cm Art2 Integr Cykellås
624 kr
+ 39 kr fragt
Total: 663 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Kryptonite Kædelås Kryptolok 2 995 Kædelås 9.5mmx95cm Art2 Integr Cykellås
630 kr
+ 39 kr fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Kryptonite Serie 2 995 integreret kædelås
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Kryptonite Kryptolock 2-995 Kædelås 95cm
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.0%

Specifikationer

Mærke: Kryptonite
Kategori: Låse og nøgler