Kryptonite Evolution Mini-7

4.5 (1 anmeldelse)
Kryptonite Evolution Mini-7
Bedste pris
Stabil pris
478kr
809 krSPAR 41%
hos Dania Bikes
På lagerFri fragtLaveste

Kryptonite Evolution Mini-7 er en robust bøjlelås til cykler, der tilbyder høj sikkerhed med en hærdet stålbøjle og et 120 cm kabel til ekstra sikring. Låsen er forsikringsgodkendt og vurderet til 7 ud af 10 på Kryptonites sikkerhedsskala, perfekt til at beskytte din cykel mod tyveri.

Kryptonite Evolution Mini-7 koster lige nu 478 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 478 kr (15. april 2026) og 478 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 478 kr hos Dania Bikes.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dania Bikes favicon
Dania Bikes
Kryptonite Evolution Mini-7 Bøjlelås med 120cm Kabel
478 kr
+ fri fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Kryptonite bøjlelås Evolution Mini 7 med wire til ekstra sikring
494 kr
+ fri fragt
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Kryptonite Evolution Bøjlelås m. kabel
579 kr
+ fri fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bikepack.dk favicon
Bikepack.dk
Kryptonite U-lock Evo Mini7 120cm Kabe Vf Bøjlelås 8.3x17.8cm Med Kabel Cykellås
666 kr
+ 39 kr fragt
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Kryptonite U-lock Evo Mini7 120cm Kabe Vf Bøjlelås 8.3x17.8cm Med Kabel Cykellås
672 kr
+ 39 kr fragt
Total: 711 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Kryptonite Bøjlelås Evo Mini7 m. Wire
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Køb nu
Leadout Cycling favicon
Leadout Cycling
Kryptonite Bøjlelås Evo Mini7 120cm med kabel
809 kr
+ fri fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kryptonite
Kategori: Cykling