Kriss Cylinder ventilsæt 1/2 lige, krom

Kriss Cylinder ventilsæt 1/2 lige, krom er et ligeløbende ventilsæt med manuel regulering og 1/2" muffe tilslutning. Det passer til alle Kriss håndklædetørrere og er en enkel løsning, hvor ventilerne ikke fylder meget. Fremløbsventilen har håndhjul, og der er afspærringsventil til retursiden, hvilket gør det nemt at styre vandgennemstrømningen.

Kriss Cylinder ventilsæt 1/2 lige, krom koster lige nu 969 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 964 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 964 kr (18. juni 2026) og 1.299 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 969 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Kriss Cylinder ligeløbende ventilsæt i krom
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kriss cylinder ventilsæt 1/2 l/l forkromet
1.402 kr
+ fri fragt
Total: 1.402 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Kriss Cylinder ventilsæt 1/2 ligeløbende, krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Kriss Cylinder Ventilsæt lige, Krom
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kriss