Kooduu Synergy 50S

Bedste pris
Stabil pris
1.079kr
1.420 krSPAR 24%
hos DinGadget.dk
På lagerFri fragtLaveste

Kooduu Synergy 50S forener stil og funktionalitet med sin Bluetooth-højttaler, justerbare LED-lampe og indbyggede drikkevarekøler. Perfekt til at skabe en hyggelig stemning både indendørs og udendørs.

Kooduu Synergy 50S koster lige nu 1.079 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.079 kr (16. april 2026) og 1.079 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.079 kr hos DinGadget.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
DinGadget.dk favicon
DinGadget.dk
Kooduu Synergy 50S Bluetooth-højttaler
1.079 kr
+ fri fragt
Total: 1.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kooduu Synergy 50
1.079 kr
+ fri fragt
Total: 1.079 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
MikaMax SYNERGY 50S KOODUU
1.264 kr
Total: 1.264 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Trådløs højttaler med LED og Ishink Kooduu Synergy 50
1.329 kr
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kooduu Lampe Med Højtaler Synergi 50s Bluetooth
1.420 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.460 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dingadget
Kategori: Spande og køleskabe til afkøling af drikkevarer