Kooduu Sensa Play Mini Anthracite

Bedste pris
Stabil pris
699kr
750 krSPAR 7%
hos DinGadget.dk
På lagerLaveste

Kooduu Sensa Play Mini Anthracite er en bærbar Bluetooth-højttaler, der kombinerer SOUND BY JBL-lyd med et integreret, dæmpbart LED-lys. Den kompakte størrelse gør den nem at tage med, og den leverer både klar lyd og stemningsfuldt lys til enhver lejlighed. Perfekt til hyggelige stunder, både hjemme og på farten, hvor du ønsker god lyd og behagelig belysning.

Kooduu Sensa Play Mini Anthracite koster lige nu 699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (09. maj 2026) og 699 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos DinGadget.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
DinGadget.dk favicon
DinGadget.dk
Sensa Play mini lampe med JBL højtaler
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kooduu Sensa Play Mini Anthracite
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kooduu Sensa Play Mini Jbl Bærbar Højtaler
740 kr
+ 40 kr fragt
Total: 780 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Partyking DK favicon
Partyking DK
Kooduu Sensa Play Mini Antracit
750 kr
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Mikamax